Кам'янець-Подільське ПАТ “ГІПСОВИК”

Кам'янець-Подільське ПАТ “ГІПСОВИК”

В Кам’янці-Подільському ще 1929 р. зародився гіпсовий цех, де виготовляли будматеріали. Тепер це підприємство знають, як Кам’янець-Подільське ПАТ «ГІПСОВИК», але за понад вісім десятиліть воно пережило не одне перейменування, падіння та зліт. Будинки, зведені з будматеріалів, що виготовлені на цьому підприємстві, уже десятиліттями красуються не лише на Хмельниччині, а й на всій територій України. Нині колектив ПАТ «ГІПСОВИК» пишається своєю історією, традиціями і свято зберігає пам’ят про попередників.


На сьогодні Кам'янець-Подільське ПАТ “ГІПСОВИК” являється одним із лідерів виробництва гіпсових в'яжучих матеріалів та одним із основних бюджетоутворюючих підприємств Хмельницької області та України.


Наше підприємство має великий асортимент продукції, який впевнено займають одні з провідних позицій на ринку будівельних матеріалів на території України та за її межами, завдяки якісним показникам товару та їх низьким цінам .За багатолітню роботу Кам'янець-Подільського ПАТ “ГІПСОВИК” в цьому переконалися наші партнери такі, як: СП “Супратен плюс ООО”,ТОВ ІІ “Хенель Баутехнік(Україна)”, ПрАТ Термінал М, ТОВ “ІПГ Майстер”,ТОВ Церсаніт Інвест та інші.   


Сьогодні же завод співпрацює з іноземними країнами таки як: Молдова, Білорусь, Росія та Румунія та  володіє довгостроковими ліцензіями на розробку гіпсового, кременевого, доломітового і вапнякового родовищ.  


На нашому сайті ви можете розглянути нашу продукцію, яка виробляється на заводі ПАТ “ГІПСОВИК”, а також зв'язатися з нами. Будемо завжди з Вами раді співпрацювати.