Постачання електроенергії

 

Ліцензія постачання електроенергії споживачу

Кам'янець-Подільське публічне акціонерне товариство "ГІПСОВИК" пропонує поставку електроенергії на вигідних умовах.

 

Споживачі нашої компанії отримують цілий ряд переваг в порівнянні з споживачами постачальників (обленерго), а саме:

1. Оплата за спожиту електроенергію узгоджується з кожним нашим клієнтом індивідуально і здійснюється за гнучким графіком.

2. Постачання електричної енергії здійснюється за тарифами, які вказані в договорі з покупцями. Хочемо зазначити, що для підприємств-споживачів роздрібний тариф може бути нижче, ніж тариф обленерго (це залежить від особливостей діяльності даних підприємств).

3.Граничні значення дозволеної потужності в години контролю максимальних навантажень на об'єктах споживача встановлюються на рівні приєднаної потужності.

4. Ми надаємо можливість оперативного корегування заявлених обсягів споживання як протягом місяця поставки, та й протягом усього року, з відповідними коригуваннями сум платежів. Дана можливість буде особливо актуальна для підприємств, чиї обсяги споживання можуть різко змінюватися протягом місяця.

5. Наша компанія не лімітує обсяги споживання, а це означає, що споживач має право на отримання електрики в необхідних йому обсягах (не перевищено технічних можливостей приймаючої обладнання).

6. За перевищення лімітів обсягу і потужності споживаної електроенергії немає штрафних санкцій.

7. Кам'янець-Подільське публічне акціонерне товариство "ГІПСОВИК" здійснює самостійну підготовку і передачу документів, необхідних для забезпечення електроенергією своїх клієнтів.